0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні старі маршрутки замінять «Неопланами»


В Україні старі маршрутки замінять «Неопланами»

Міністр інфраструктури Володимир Омелян пообіцяв, що в Україні до 2030 року на міжобласних перевезеннях не залишиться жодної старої маршрутки. Замість них українськими дорогами їздитимуть сучасні автобуси. Такі, як, наприклад, Neoplan.

На початку 2018 року в нашій країні стартувала реформа ринку автобусних перевезень, завдяки чому українцям повинні надавати більш якісні послуги. Реформа містить багато різних пунктів. Серед них виділимо, наприклад, акцент на автобуси з невеликим викидом шкідливих речовин і на повністю електричні автобуси.

Перевага на тендерах віддається тим перевізникам, які пропонують кращу якість при доступній ціні. Головне – чесна конкуренція.

Звичайним українцям не важливо, яка компанія переможе на тендері. Їм потрібні комфортні та безпечні перевезення за якомога дешевшою ціною. В кінцевому підсумку реформа ринку автобусних перевезень має сприяти поліпшенню послуг з перевезення пасажирів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування