0 800 307 555
0 800 307 555

Литва обіцяє кожному жителю 1000 євро за відмову від старого авто


Литва обіцяє кожному жителю 1000 євро за відмову від старого авто

Міністр навколишнього середовища Литви повідомив, що після затвердження плану скорочення забруднюючих викидів жителям за відмову від старого автомобіля можна буде виплачувати тисячу євро в рамках заохочення до купівлі нового авто.

Про це повідомляє Delfi.

“Потрібно допомогти людям відмовитися, і ми вважаємо, що ця мотивуюча цифра має бути близько тисячі євро, при відмові від старого автомобіля і купівлі нового”, – сказав міністр Кястутис Мажейка.

У розглянутих Кабміном Литви заходах щодо скорочення забруднюючих викидів на таке фінансове заохочення передбачено виділити з держбюджету 30 млн євро.

Жителі, які відмовилися від автомобілів, що забруднюють повітря, також зможуть отримати пільги на громадський транспорт.

Органам самоврядування, які придбали громадський транспорт, що працює на природному газі або водні, також буде виділено по 30 млн євро.

Органам самоврядування п’яти найбільших міст і курортів, які ввели системи, що обмежують рух транспортних засобів, що працюють на дизельному пальному, планують виділити заохочення в розмірі 20 млн євро.

Фінансову допомогу також планується виділити жителям, які замінять дров’яні печі на теплові насоси або підключаться до систем централізованого опалення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua