259
В Одесі ліквідовано конвертцентр з оборотом 280 млн грн
— Кримінал
В Одесі правоохоронці викрили та припинили діяльність конвертаційного центру з оборотом в понад 280 млн грн.
Як повідомляє прокуратура Одеської області, центр надавав компаніям, що функціонують в Одесі і області, послуги з ухилення від сплати податків і переведення безготівкових коштів у готівку через фіктивні фірми.
Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2018-2019 роки становить понад 280 млн грн.
За результатами обшуків у квартирах і офісах ділків правоохоронці вилучили первинну бухгалтерську документацію, чорнові записи, жорсткі диски, флеш-накопичувачі, ноутбуки, готівку та 12 печаток підприємств, що мають ознаки фіктивності.
За постановами суду арештовані банківські рахунки фірм з ознаками фіктивності, які були створені для роботи “конверту”. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
За матеріалами: Фінансовий клуб
Поділитися новиною
Також за темою
НАБУ і САП викрили розкрадання 24 млн грн у Ізмаїльському морському порту
Трьох посадовців підозрюють у розкраданні оборонних коштів на 102 млн грн
Онлайн-продаж водійських посвідчень: українців попередили про чергову схему від шахраїв
Збитки понад 900 тис грн: чиновники «Укрспецторгу» продавали списані військові кораблі
Понад 392 млн гривень: завершили слідство у справі ексголови Дніпропетровської ОДА
Від початку року митники вилучили товарів на понад 1 млрд гривень
