0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: Четвер обіцяє "зіграти" за долар


Міжбанк: Четвер обіцяє "зіграти" за долар

Цей четвер не буде дуже позитивним для гривні на валютному ринку.

Незважаючи на сприятливі умови для гривні – низький обсяг ліквідності у банків на ранок і розрахунки за куплені у вівторок облігації – відбувся остаточний розворот курсу в бік зростання валютних котирувань.

Це спровокує ланцюгову реакцію як готівкового, так і безготівкового ринку і сьогодні. Експортери продовжать притримувати валюту більше обов’язкових продажів в надії на подальше зростання котирувань, а готівковий ринок також буде уважно стежити за міжбанком і коригувати свої цінники.

Свій внесок у розгойдування курсу зробить і різке збільшення коррахунків банків на ранок сьогоднішнього дня. Вони зросли відразу на 17,6 млрд гривень до 56,3 млрд. Це дає можливість спекулянтам почати масштабні атаки на нацвалюту з метою як мінімум в 27 гривень, а то й вище.

Як і вчора – протистояння курсових завдань та інтересів великих гравців продовжить сьогодні формувати загальний тренд на міжбанку і поведінку 10-20 найбільших клієнтів банків будуть фактично робити ринок протягом сесії.

Ми прогнозуємо на четвер деяке зниження обсягів операцій в межах до 410-430 млн доларів при укладенні до 510 угод і спроби спекулянтів знову зіграти “на підвищення”. У НБУ навряд чи сьогодні буде можливість поповнювати резерви за рахунок викупу надлишків долара на міжбанку. Просто – цих надлишків не буде.

Коридор по долару в четвер за нашими розрахунками складе від 26,80 до 27,05 гривень із загальним настроєм на певне зростання валютних котирувань на торгах.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,84 / 26,87
євро – 30,17 / 30,20
російський рубль – 0,4151 / 0,4161

На міжнародному валютному ринку forex валютна пара євро/долар вранці мала такі значення котирувань 1,1284 / 1,1285

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua