0 800 307 555
0 800 307 555

МВФ оновив прогноз цін на нафту


МВФ оновив прогноз цін на нафту

Міжнародний валютний фонд (МВФ) прогнозує середню ціну нафти марки Brent на рівні 59,2 долара за барель в 2019 році і 59 доларів в 2020 році.

Про це йдеться квітневому огляді МВФ “Перспективи світової економіки” (World Economic Outlook).

Читайте також: Норвегія закінчує нафтову кар’єру

Згідно з прогнозом, ціни на нафту залишаться незмінними в реальному вираженні в середньостроковій перспективі.

Як наголошується огляді, з початку 2019 року на ціни впливає зниження пропозиції нафти. Зокрема, зниження видобутку в Канаді, скорочення поставок ОПЕК і країн, що не входять в ОПЕК, а також вимушені перебої у Венесуелі поступово сповільнюють зростання видобутку нафти.

“Хоча ризики збалансовані, істотна невизначеність навколо базових прогнозів цін на нафту залишається через високу політичну невизначеність”, – йдеться в прогнозі.

МВФ називає такі ризики зростання ціни, як геополітичні події на Близькому Сході, заворушення у Венесуелі, посилення позиції США щодо Ірану та Венесуели і більш повільне, ніж очікувалося, зростання виробництва в США.

Ризики зниження ціни включають прискорення зростання виробництва в США і незгоду між країнами ОПЕК і країнами, що не входять в ОПЕК.

Торгова напруженість та інші ризики для глобального зростання також можуть вплинути на глобальний попит і привести до зниження ціни, вважають в МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua