Google обіцяє, що Chrome економитиме до 98% трафіку


Google обіцяє, що Chrome економитиме до 98% трафіку

Розробники Chrome планують заощаджувати до 98% трафіку уже відомою технологією відкладеного завантаження.

Про це повідомляє techtoday.

“Технічний керівник розробників Chrome Едді Османі оприлюднив плани з впровадження функції дуже сильної економії трафіку. Його користувачі повинні витрачати до 98% менше мегабайтів”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що Chrome 75, який вийде вже у травні, може виявитися надзвичайно корисним інструментом для тих, хто має дуже невеликі пакети трафіку або користується повільними EDGE або EVDO у віддалених регіонах.

Розробники Chrome планують заощаджувати трафік уже відомою технологією відкладеного завантаження. З нею різні елементи веб-сторінок (зображення, фрейми тощо) браузер завантажує лише за потреби, коли їх потрібно вивести на екран.

Програмісти навели приклад, на якому у Chrome 75 відкрили сторінку з великою кількістю фотографій. У звичайному режимі, коли браузер завантажує сторінку повністю, витратили 10 МБ. Після вмикання відкладеного завантаження ця ж сторінка спожила лише 0,25 МБ.

У команді Chrome спершу хотіли реалізувати відкладене завантаження на мобільних пристроях, але потім вирішили не обмежуватися. У наступних релізах браузера вона буде доступна на Windows, Mac, Linux, Chrome OS, Android та Android WebView.

Власники останніх стабільних збірок Chrome можуть увімкнути нову опцію самостійно, зайшовши на сторінку налаштувань chrome://flags та активувавши опції Enable lazy image loading та Enable lazy frame loading.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua