Чи можна отримувати кешбек за всі покупки?


Клієнти банків стають все більш вимогливими при виборі платіжних карт. Вони хочуть не просто розраховуватися пластиком за товари та послуги, але й отримувати за це знижки та інші приємні бонуси. Оскільки за будь-яких обставин велику любов клієнта завойовують зрозумілі і універсальні рішення, не дивно, що сьогодні в ціні такий продукт як карти з кешбеком. Зрозуміло, що мова не про номінальний кешбек у вигляді 1-2% на непотрібні категорії. Важлива реальна вигода. Адже якщо підійти до вибору карти з розумом, за місяць цілком реально «заробити на покупках» від пари сотень до кількох тисяч гривень.

«Мінфін» проаналізував бонусні програми банків з опцією кешбека, які представлені на ринку України, і визначив, хто вам поверне більше за всіх.

ХТО ДАЄ КЕШБЕК НА ВСЕ

Поки що на ринку переважають пропозиції, створені за схемою: карта з 1-3 категоріями оплат з кешбеком з максимальною сумою, яку можна повернути в кінці місяця. При чому ця «стеля» рідко піднімається вище 500-600 грн. Є ще варіант участі карти в програмі лояльності банку, але тут виникають складнощі: жорсткі обмеження щодо торгових точок, оплата в яких принесе кешбек, і не завжди можна повернути реальні гроші, а, наприклад, нарахують бонуси для оплати покупок в каталозі товарів банку.

Єдиний, хто сьогодні вибивається з цього ряду – Альфа-Банк Україна і його програма лояльності CASH’U СLUB, яка стартувала в липні 2018 року. Її переваги – максимальне охоплення покупок, за які нараховується кешбек в розмірі від 0,5 до 20% та високий ліміт місячної суми до повернення.

ЯК ПРАЦЮЄ CASH’U СLUB

Клієнт розраховується за товар або послугу будь-якою картою Альфа-Банку, яка входить до програми лояльності. За кожні витрачені 200 гривень (мається на увазі сумарно, а не окремою оплатою) його бонусний рахунок поповнюється 1 бонусом. Кількість бонусів відображається в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine в розділі CASH'U Сlub. Тут же вони обмінюються на гроші за курсом 1 бонус = 1 гривня (з урахуванням податків). Щоб зробити обмін, потрібно клікнути «Використовувати бонуси». З отриманого списку покупок за останні 30 днів обрати ті, які клієнт хоче компенсувати накопиченими бонусами, щоб отримати гроші на рахунок в режимі реального часу.

ПЛЮСИ CASH’U СLUB:

• На відміну від інших банків, які пропонують кешбек на 2-3 категорії товарів або послуг, Альфа-Банк повертає 0,5% від суми при будь-якій покупці. Умова одна: карта Альфа-Банку, яка використовується при розрахунках, повинна входити в програму лояльності. Але це не проблема: 67% карт Альфа-Банку вже беруть участь в програмі CASH’U Сlub, а з 1 лютого до неї приєдналася і найпопулярніша кредитна карта Максимум банків стають все більш вимогливими при виборі платіжних карт..

• Бонуси в програмі нараховуються як на власні, так і на кредитні кошти.

• Всі учасники клубу також отримують щомісяця додаткові категорії «СУПЕРбонусів», за якими буде нараховуватися підвищений кешбек до 20%. Залежно від статусу в клубі (Bronze, Silver, Gold або Platinum) учасник обирає від 2 до 5 категорій.

• Бонуси повертаються у вигляді реальних грошей на рахунок, далі їх можна використовувати на свій розсуд. Альфа-Банк не обмежує клієнтів торговими точками для обміну бонусів і пропозиціями партнерських компаній.

• За програмою Альфа-Банку встановлена найвища максимальна сума кешбеку на ринку: в місяць можна повертати до 5 000 грн. Мінімальна сума, яку можна вивести на рахунок, – 50 грн.

• Клієнтам надається повна свобода: повернути накопичені бонуси можна в будь-який момент, не чекаючи закінчення місяця. Гроші зараховуються в реальному часі через мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine.

А ЩО У ІНШИХ БАНКІВ?

Кредитка від Monobank

Користувачі пластика monobank щомісяця обирають 2 категорії з 6 запропонованих, на які нараховується кешбек. Карта вигідна тим, хто користується для розрахунків власними коштами – вони можуть повернути до 20% від суми покупок. Якщо ж власник картки використовує кредитні кошти, кешбек складе всього 1%.

Вивести гроші на основний рахунок вийде лише після того, як накопичиться 100 грн. Максимальна сума, яку можна повернути, – 500 грн/місяць.

Карта з кешбеком «Велика п’ятірка» від Таскомбанку

Банк пропонує власникам карти фіксований «чистий» кешбек (з урахуванням сплати податків) – 1% від суми всіх покупок. При розрахунках на АЗС або за продукти в супермаркетах клієнтам повертається 2% витрачених коштів.

Накопичені кошти можна вивести на основний рахунок в будь-який момент.
Максимальна сума, яку можна повернути – 1300 грн/місяць.

Карта з кешбеком «Card Blanche White» від Ідея Банку

Кешбек нараховується тільки при розрахунках кредитними коштами: 2% в супермаркетах і 3% – на АЗС, в кафе і ресторанах. При першій оплаті з моменту оформлення карти, банк нараховує спеціальний кешбек – 10%.

Максимальна сума, яку можна повернути: в перший місяць після отримання карти – 200 грн/місяць, в наступні – 500 грн/місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua