0 800 307 555
0 800 307 555

Чи можна отримувати кешбек за всі покупки?


Клієнти банків стають все більш вимогливими при виборі платіжних карт. Вони хочуть не просто розраховуватися пластиком за товари та послуги, але й отримувати за це знижки та інші приємні бонуси. Оскільки за будь-яких обставин велику любов клієнта завойовують зрозумілі і універсальні рішення, не дивно, що сьогодні в ціні такий продукт як карти з кешбеком. Зрозуміло, що мова не про номінальний кешбек у вигляді 1-2% на непотрібні категорії. Важлива реальна вигода. Адже якщо підійти до вибору карти з розумом, за місяць цілком реально «заробити на покупках» від пари сотень до кількох тисяч гривень.

«Мінфін» проаналізував бонусні програми банків з опцією кешбека, які представлені на ринку України, і визначив, хто вам поверне більше за всіх.

ХТО ДАЄ КЕШБЕК НА ВСЕ

Поки що на ринку переважають пропозиції, створені за схемою: карта з 1-3 категоріями оплат з кешбеком з максимальною сумою, яку можна повернути в кінці місяця. При чому ця «стеля» рідко піднімається вище 500-600 грн. Є ще варіант участі карти в програмі лояльності банку, але тут виникають складнощі: жорсткі обмеження щодо торгових точок, оплата в яких принесе кешбек, і не завжди можна повернути реальні гроші, а, наприклад, нарахують бонуси для оплати покупок в каталозі товарів банку.

Єдиний, хто сьогодні вибивається з цього ряду – Альфа-Банк Україна і його програма лояльності CASH’U СLUB, яка стартувала в липні 2018 року. Її переваги – максимальне охоплення покупок, за які нараховується кешбек в розмірі від 0,5 до 20% та високий ліміт місячної суми до повернення.

ЯК ПРАЦЮЄ CASH’U СLUB

Клієнт розраховується за товар або послугу будь-якою картою Альфа-Банку, яка входить до програми лояльності. За кожні витрачені 200 гривень (мається на увазі сумарно, а не окремою оплатою) його бонусний рахунок поповнюється 1 бонусом. Кількість бонусів відображається в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine в розділі CASH'U Сlub. Тут же вони обмінюються на гроші за курсом 1 бонус = 1 гривня (з урахуванням податків). Щоб зробити обмін, потрібно клікнути «Використовувати бонуси». З отриманого списку покупок за останні 30 днів обрати ті, які клієнт хоче компенсувати накопиченими бонусами, щоб отримати гроші на рахунок в режимі реального часу.

ПЛЮСИ CASH’U СLUB:

• На відміну від інших банків, які пропонують кешбек на 2-3 категорії товарів або послуг, Альфа-Банк повертає 0,5% від суми при будь-якій покупці. Умова одна: карта Альфа-Банку, яка використовується при розрахунках, повинна входити в програму лояльності. Але це не проблема: 67% карт Альфа-Банку вже беруть участь в програмі CASH’U Сlub, а з 1 лютого до неї приєдналася і найпопулярніша кредитна карта Максимум банків стають все більш вимогливими при виборі платіжних карт..

• Бонуси в програмі нараховуються як на власні, так і на кредитні кошти.

• Всі учасники клубу також отримують щомісяця додаткові категорії «СУПЕРбонусів», за якими буде нараховуватися підвищений кешбек до 20%. Залежно від статусу в клубі (Bronze, Silver, Gold або Platinum) учасник обирає від 2 до 5 категорій.

• Бонуси повертаються у вигляді реальних грошей на рахунок, далі їх можна використовувати на свій розсуд. Альфа-Банк не обмежує клієнтів торговими точками для обміну бонусів і пропозиціями партнерських компаній.

• За програмою Альфа-Банку встановлена найвища максимальна сума кешбеку на ринку: в місяць можна повертати до 5 000 грн. Мінімальна сума, яку можна вивести на рахунок, – 50 грн.

• Клієнтам надається повна свобода: повернути накопичені бонуси можна в будь-який момент, не чекаючи закінчення місяця. Гроші зараховуються в реальному часі через мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine.

А ЩО У ІНШИХ БАНКІВ?

Кредитка від Monobank

Користувачі пластика monobank щомісяця обирають 2 категорії з 6 запропонованих, на які нараховується кешбек. Карта вигідна тим, хто користується для розрахунків власними коштами – вони можуть повернути до 20% від суми покупок. Якщо ж власник картки використовує кредитні кошти, кешбек складе всього 1%.

Вивести гроші на основний рахунок вийде лише після того, як накопичиться 100 грн. Максимальна сума, яку можна повернути, – 500 грн/місяць.

Карта з кешбеком «Велика п’ятірка» від Таскомбанку

Банк пропонує власникам карти фіксований «чистий» кешбек (з урахуванням сплати податків) – 1% від суми всіх покупок. При розрахунках на АЗС або за продукти в супермаркетах клієнтам повертається 2% витрачених коштів.

Накопичені кошти можна вивести на основний рахунок в будь-який момент.
Максимальна сума, яку можна повернути – 1300 грн/місяць.

Карта з кешбеком «Card Blanche White» від Ідея Банку

Кешбек нараховується тільки при розрахунках кредитними коштами: 2% в супермаркетах і 3% – на АЗС, в кафе і ресторанах. При першій оплаті з моменту оформлення карти, банк нараховує спеціальний кешбек – 10%.

Максимальна сума, яку можна повернути: в перший місяць після отримання карти – 200 грн/місяць, в наступні – 500 грн/місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua