0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Microsoft анонсувала масштабне оновлення Windows 10


Microsoft анонсувала масштабне оновлення Windows 10

Microsoft оголосила про нове оновлення Windows 10, яке стане доступним для всіх користувачів в травні. У ньому компанія змінить контроль над оновленнями, додасть світлу тему і низку інших функцій.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Контроль над оновленнями Раніше Microsoft відразу і в обов’язковому порядку встановлювала оновлення Windows на пристрої. У новій версії ОС це зміниться: Windows дозволить користувачам самим вирішувати, коли встановлювати масштабний апдейт.

Користувачі Windows 10 зможуть просто залишатися на нинішній версії і отримувати оновлення безпеки, без оновлення функцій.

Крім цього, Microsoft запустить функцію розумного моніторингу часу, яка буде розуміти, що користувач все ще працює за пристроєм і не буде пропонувати встановити оновлення. Власники версій Home і Pro також зможуть відключити щомісячні невеликі апдейти на період до 35 днів.

Світла тема В ОС і раніше були світлі відтінки, але, як відзначають в Microsoft, користувачі скаржилися, що система світла не до кінця. В оновленні компанія додасть тему, яка зробить світлим весь інтерфейс, включаючи панель завдань, меню «Старт», сенсорну клавіатуру та інші об’єкти.

Розділення пошуку і Cortana Ще в січні цього року Microsoft оголосив, що розділить пошук в ОС з голосовим асистентом Cortana. Пошук буде призначений для текстових запитів (наприклад, для пошуку файлів), а Cortana — голосових. У Microsoft впевнені, що такий крок дозволить зробити обидві функції ефективнішими.

Пісочниця У грудні 2018 року Windows представила інструмент Sanbox. За його допомогою користувачі можуть запустити сумнівний .exe файл в ізольованому просторі — якщо щось піде не так, пристрою не буде завдано шкоди. З грудня ця функція працює в тестових версіях Windows 10, ймовірно вона з’явиться у всіх ОС разом з весняним оновленням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування