0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft анонсувала масштабне оновлення Windows 10


Microsoft анонсувала масштабне оновлення Windows 10

Microsoft оголосила про нове оновлення Windows 10, яке стане доступним для всіх користувачів в травні. У ньому компанія змінить контроль над оновленнями, додасть світлу тему і низку інших функцій.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Контроль над оновленнями Раніше Microsoft відразу і в обов’язковому порядку встановлювала оновлення Windows на пристрої. У новій версії ОС це зміниться: Windows дозволить користувачам самим вирішувати, коли встановлювати масштабний апдейт.

Користувачі Windows 10 зможуть просто залишатися на нинішній версії і отримувати оновлення безпеки, без оновлення функцій.

Крім цього, Microsoft запустить функцію розумного моніторингу часу, яка буде розуміти, що користувач все ще працює за пристроєм і не буде пропонувати встановити оновлення. Власники версій Home і Pro також зможуть відключити щомісячні невеликі апдейти на період до 35 днів.

Світла тема В ОС і раніше були світлі відтінки, але, як відзначають в Microsoft, користувачі скаржилися, що система світла не до кінця. В оновленні компанія додасть тему, яка зробить світлим весь інтерфейс, включаючи панель завдань, меню «Старт», сенсорну клавіатуру та інші об’єкти.

Розділення пошуку і Cortana Ще в січні цього року Microsoft оголосив, що розділить пошук в ОС з голосовим асистентом Cortana. Пошук буде призначений для текстових запитів (наприклад, для пошуку файлів), а Cortana — голосових. У Microsoft впевнені, що такий крок дозволить зробити обидві функції ефективнішими.

Пісочниця У грудні 2018 року Windows представила інструмент Sanbox. За його допомогою користувачі можуть запустити сумнівний .exe файл в ізольованому просторі — якщо щось піде не так, пристрою не буде завдано шкоди. З грудня ця функція працює в тестових версіях Windows 10, ймовірно вона з’явиться у всіх ОС разом з весняним оновленням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua