Українці збільшили попит на «Зелену карту»


Українці збільшили попит на «Зелену карту»

За даними МТСБУ, в Україні за перші два місяці 2019 року уклали понад 131 тис. договорів міжнародного страхування «Зелена карта». Це на 37,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Сума нарахованих страхових премій у січні-лютому 2019 року досягла понад 304 млн грн. Це на 33,4% більше, ніж за такий самий період 2018 року. При цьому розмір відшкодувань, сплачених за вимогами, склав понад 1,27 млн євро. Це на 33,6% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Таким чином, слід очікувати, що в 2019 році ще більше українців куплять «Зелену карту», ніж в 2018 році. І це незважаючи на те, що з вересня минулого року її вартість збільшилася на 5%.

У 2018 році в нашій країні уклали понад 700 тис. договорів міжнародного страхування «Зелена карта». Зараз українські прикордонники почали перевіряти наявність «Зеленої карти» у вітчизняних автомобілів, які хочуть перетнути державний кордон. Причина – велика кількість ДТП в ЄС за участю українських водіїв. Так, з січня по серпень 2018 року за кордоном з вини водіїв сталося 2 634 аварії. Постраждалим у них виплатили понад 7,8 млн. євро.

Кредитні картки для водіїв

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:МТСБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua