0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon планує запустити тисячі супутників для забезпечення інтернетом 95% населення Землі


Amazon планує запустити тисячі супутників для забезпечення інтернетом 95% населення Землі

Amazon планує розгорнути на низькій навколоземній орбіті мережу супутників для забезпечення високошвидкісним інтернетом користувачів по всьому світу.

Ініціатива отримала назву Project Kuiper, і про неї вперше заговорили після того, як видання GeekWire повідомило про три заявки Kuiper Systems LLC в Міжнародний союз електрозв’язку (ITU), що відповідає за міжнародне використання радіочастот і координацію супутникових орбіт. Компанія Amazon підтвердила, що Kuiper Systems є одним з її проектів.

Project Kuiper передбачає запуск 3236 супутників на трьох різних висотах:

  • 784 апарати на висоті 590 км,
  • 1296 на висоті 610 км,
  • 1156 на висоті 630 км.

Ці супутники будуть забезпечувати інтернет-покриття в межах від 56 градусів північної широти (десь в центрі Шотландії) до 56 градусів південної широти (в районі Південної Америки). Фактично в цій області проживає понад 95% населення Землі.

«Це довгостроковий проект, він буде обслуговувати десятки мільйонів людей, які не можуть отримати базовий доступ до широкосмугового інтернету. В рамках цієї Ініціативи ми розраховуємо на партнерство з компаніями, що розділяють наше бачення”, – повідомив представник Amazon.

Компанія не уточнює, чи буде він створювати власні супутники, чи замовить у третіх осіб. Також невідомо, хто займеться виведенням їх на орбіту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua