0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: у п'ятницю на валютному ринку знову буде цікаво


Міжбанк: у п'ятницю на валютному ринку знову буде цікаво

Цієї п’ятниці на валютному ринку знову буде цікаво, а певна інтрига збережеться. З понеділка по четвер – курс то досить швидко зростав, то також стрімко падав. Валютні ралі не залишили байдужим нікого – ні населення, ні компанії, що працюють на зовнішньому ринку. Але зазвичай важливим є кінцевий результат, і тому сьогоднішній ринок визначає тиждень.

Ми очікуємо певного зниження статистики торгів ( у межах 390-420 млн доларів при укладенні 440-480 угод) у зв’язку з ефектом закінчення тижня при досить високій активності спекулянтів, які працюють у форматі “дві сторони”, а також повної залежності міжбанку від дій і курсових завдань великих гравців. У разі ситуативного надлишку пропозиції долара – на торги вийде Нацбанк, який в останні два тижні не міг похвалитися великим обсягом викупу валюти з ринку. Обидва тижні-всього лише по 15 млн доларів, що надзвичайно мало з урахуванням майбутніх пікових виплат за зовнішніми боргами. Застосовувати НБУ буде свій улюблений Matching. Але на особливий обсяг надлишку пропозиції ми б не розраховували – наближення другого туру виборів не за горами і бізнес не поспішає активно заводити валюти, очікуючи результатів президентських перегонів.

Проти гривні зіграє деяке збільшення ліквідності в системі. Коррахунки банків на ранок п’ятниці зросли на 1,02 млрд гривень — до 45,98 млрд. Це додає гривневого ресурсу для розхитування котирувань окремими великими гравцями при їх бажанні “пограти з курсом”.

Ми прогнозуємо коридор по долару на сьогодні в межах 26,75-26,90 гривень з періодичними спробами похитати курс протягом дня.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,84 / 26,88
євро – 30,10 / 30,14
російський рубль – 0,4093 / 0,4102

На міжнародному валютному ринку forex валютна пара євро/долар вранці мала наступні значення котирувань 1,1227/1,1228

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua