0 800 307 555
0 800 307 555

Названо топ-порушення антикорупційного законодавства за березень (інфографіка)


Названо топ-порушення антикорупційного законодавства за березень (інфографіка)

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) назвало топ-порушення антикорупційного законодавства за березень 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Нацагентства.

На першому місці рейтингу – висновок за результатами перевірки декларації за 2016 рік, поданої головним спеціалістом-економістом Головного управління статистики у Київській області Наталією Винничук. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на загальну суму понад 4 млн 174 тис. грн.

Друге місце у рейтингу дісталося обґрунтованим висновкам за декларування завідомо недостовірних відомостей, складених стосовно судді Апеляційного суду Донецької області Бориса Половінкіна. За результатами перевірки декларацій, поданих посадовцем за 2015 та 2016 роки, встановлено недостовірні відомості на суму понад 2 млн 95 тис. грн.

На третьому місці обґрунтований висновок за декларування завідомо недостовірних відомостей, складений стосовно голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука. За результатами перевірки декларації, поданої посадовцем за 2016 рік, встановлено недостовірні відомості на суму понад 1 млн 87 тис. грн.

Четверте, п’яте та шосте місця посідають адмінпротоколи, складені за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів народними депутатами України Бориславом Розенблатом, Олександром Вілкулом та Вадимом Кривохатьком відповідно.

Загалом у березні 2019 року НАЗК зафіксувало 248 порушень антикорупційного законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua