Кожні 60 секунд в інтернеті оформляється покупок на $1 мільярд


Кожні 60 секунд в інтернеті оформляється покупок на $1 мільярд

За одну хвилину в мережі Інтернет у всьому світі користувачі проводять мільярди операцій. Кожні 60 секунд в YouTube дивляться по 4,5 млн роликів, відправляють 188 млн електронних листів і здійснюють онлайн-покупок майже на $1 млрд.

Про це повідомляє дослідницька компанія Visual Capitalist.

У 2018 році в мережі Facebook за одну хвилину реєструвалося 973 тис. осіб, а в 2019-му – 1 млн. Те саме можна сказати і про Google: якщо в минулому році за 60 секунд в цій пошуковій системі робили з 3,7 млн запитів, то у цьому році – лише на 100 тис. більше. У глобальному масштабі такі темпи розвитку коректніше назвати статистичною похибкою.

Втім, млявий розвиток стосується далеко не всіх онлайн-платформ і притаманний в основному тільки найбільшим з них. Так, в 2018 році кожну хвилину активно використовували Instagram 174 тис. користувачів, а в 2019-му – вже більш ніж 347 тис. Подібне можна сказати і про Netflix: якщо минулого року за одну хвилину там переглядали 266 відеоматеріалів, то в цьому – вже 694 тис.

Геть погано йдуть справи у Twitter: настільки погано, що можна говорити про швидку смерть мікроблогів. Якщо в 2018 році за хвилину там публікувалося по 481 тис. повідомлень, то в нинішньому майже в 5,5 разу менше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua