0 800 307 555
0 800 307 555

У Харкові ліквідовано конвертцентр з оборотом 240 млн грн


У Харкові ліквідовано конвертцентр з оборотом 240 млн грн

У Харкові ліквідували конвертаційний центр з оборотом коштів на суму понад 240 млн грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки Києва, Донецької, Луганської, Харківської та інших областей послуги з пособництва в ухиленні від сплати податків та переведення безготівкових коштів у готівку.

У злочинній схемі організатори використовували низку підконтрольних підприємств, на рахунки яких замовники конвертації перераховували кошти за нібито надані послуги з вантажних перевезень.

Зазначені кошти в подальшому перераховувалися на банківські платіжні картки, знімалися готівкою і поверталися вигодонабувачам за винагороду в розмірі 10-15% від проконвертованої суми. Таким чином протягом 2018-2019 років проконвертовано понад 240 млн грн.

За результатами проведених санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів у Харкові вилучені реєстраційні документи, печатки та первинні фінансово-господарські документи задіяних компаній, грошові кошти в сумі 153,5 тис. грн, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності.

Досудове розслідування триває.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua