0 800 307 555
0 800 307 555

Десятикласники з Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей поспілкувалися з успішними українцями на регіональній конференції "Моя кар'єра в Україні"


Десятикласники з Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей поспілкувалися з успішними українцями на регіональній конференції "Моя кар'єра в Україні"

29 березня Центр «Розвиток КСВ», Career Hub та ПУМБ провели другу регіональну зустріч з 50 фіналістами конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток».

Конкурс проходив у рамках проекту «Моя кар’єра в Україні», мета якого показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути підлітків усвідомлено обирати майбутню професію. Інформаційні партнери – журнал «Однокласник» і портал «ZNOUA».

Друга з п’яти регіональних зустрічей відбулася в стінах харківського освітнього простору «Karazin Student Hall». Учасниками стали десятикласники з Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей. У своїх есе фіналісти цього регіону найчастіше згадували такі професії як: журналіст, лікар, психолог, юрист, архітектор, вчений, економіст. Однак в есе дівчат зустрічалися і майбутній тренер по футболу, поліцейський, мультиплікатор, інженер-конструктор, вчений-фізик. Серед хлопців були майбутній священик, будівельник енергозберігаючих будинків, реабілітолог, композитор, аграрій, ветеринар-захисник бездомних тварин.

Під час дискусії «Лайфхак від топів: як побудувати успішну кар’єру» учасники регіональної зустрічі отримали поради від гостей: Вадима Хачатряна, керуючого IT-компанії «Айдан» і наукового парку «Синергія», Тетяни Полтавської, керуючої Північно-Східним регіональним центром ПУМБ, Костянтина Дорофєєва, директора та засновника компаній «Транспортна Компанія Регіон» і «БТК Регіон», Олега Хардина, засновника панчішно-шкарпеткового підприємства PREMIER SOCKS. Керівники компаній рекомендували молодим людям формувати широкий кругозір, бути гнучкими та постійно вчитися, щоб бути затребуваними на ринку праці, чітко ставити цілі та багато працювати над їх досягненням.

Тетяна Полтавська, керуюча Північно-Східним РЦ ПУМБ, звернулася до підлітків: «Щоб стати успішними в Україні, має бути величезне бажання працювати і вчитися. Важливо бути справжніми фахівцями своєї справи. Професіонали цінуються в нашій країні і їх сьогодні не вистачає. Не потрібно бути найкращими в усьому. Виберіть напрямок, в якому ви хочете розвиватися, і робіть акцент саме на ньому. Не обмежуйтеся програмою навчання, шукайте додаткову інформацію. Важливо в будь-якій справі навчитися доводити почате до кінця і не боятися труднощів. Якщо ви впали, підніміться і йдіть далі. Ніколи не здавайтеся!».

Після заходу підлітки побували на екскурсії в харківському відділенні ПУМБ, де дізналися, навіщо потрібні банки, які вони надають продукти та послуги, як управляти фінансами, і, звичайно, як вчорашньому студентові стати керівником відділення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua