1083
Уряд прийняв постанову про перегляд застарілих будівельних норм
— Казна та Політика
Уряд схвалив постанову, яка прискорить перегляд застарілих галузевих будівельних норм в промисловості і транспорті.
Про це повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.
Як повідомили в прес-службі, уряд схвалив постанову “Про внесення змін до Переліку центральних органів виконавчої влади, до повноважень яких належить питання нормування у будівництві”, яке прискорить перегляд застарілих галузевих будівельних норм в промисловості і транспорті.
При цьому в прес-службі уточнили, що впровадження документа дозволить упорядкувати, систематизувати і тим самим прискорити перегляд застарілих галузевих норм в будівництві – будівельних норм і правил (БНіП), що стосуються проектування виробничих об’єктів в різних галузях, зокрема, промисловості і транспортній інфраструктурі.
Також в прес-службі додали, що в Україні все ще діє близько 60 БНіП та БН – галузевих будівельних норм і правил, які затверджувалися ще в СРСР і які потребують невідкладного перегляду і оновлення.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
Понад пів мільярда гривень зекономили військові за рік роботи програми «Плюси»
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори
Зростання ФОП у 4 кв. 2025 року: на 40% більше реєстрацій, ніж минулого року (регіони, галузі)
Уряд відтермінував введення обов’язкових платіжних терміналів для ФОПів
Що зміниться в 2026 році у сфері військової служби: ключові нововведення
