0 800 307 555
0 800 307 555

Китайська Sinosure може надати "Нафтогазу" страхове покриття на $1 млрд


Китайська Sinosure може надати "Нафтогазу" страхове покриття на $1 млрд

НАК “Нафтогаз України” та державне експортне кредитне агентство Китаю Sinosure уклали меморандум про надання групі страхової квоти на $1 млрд, що дасть змогу залучити боргове фінансування і прямі інвестиції з КНР у межах цієї суми.

Відповідно до прес-релізу НАК, отримання страхового покриття Sinosure не потребує державної гарантії, отже, “Нафтогаз” не збільшуватиме навантаження на державний бюджет України для залучення $1 млрд інвестицій у галузь.

На першому етапі під страхове покриття Sinosure планується залучити близько $160 млн для фінансування чинних контрактів АТ “Укргазвидобування” з китайськими корпораціями, які постачають бурове обладнання та здійснюють бурові роботи “під ключ”.

На другому етапі ще близько $800 млн планується спрямувати на інші проекти групи “Нафтогаз”, які найближчим часом будуть узгоджені з китайською стороною.

У НАК нагадали, що компанія вже має досвід успішної співпраці з Sinosure. У 2018 році завдяки страховому покриттю від Sinosure для “Укргазвидобування” було придбано 13 бурових верстатів вартістю близько $140 млн з відстрочкою платежу на п’ять років. Верстати придбано у китайської компанії Honghua International, що входить до державного аерокосмічного концерну КНР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua