Аваков задекларував мільйонні доходи та кілька квартир


Аваков задекларував мільйонні доходи та кілька квартир

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков минулого року отримав понад 919,2 тис. грн заробітної плати за основним місцем роботи і ще 4,8 млн грн дивідендів отримані від власної італійської фірми Avitalia.

Про це йдеться у декларації глави МВС за 2018 рік, розміщеній в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, які уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з декларацією, ще 67 тис. грн доходів Аваков зазначив як роялті, отримані від видавництва «Фоліо»; близько 250 тис. грн – проценти за вкладами у Державному ощадному банку України. Окрім того, на рахунках Авакова у «Державному експортно-імпортному банку» – 1,256 млн грн, в «Ощадбанку» – близько 471 тис. грн та майже 190 тис. доларів; в італійському банку – 148,2 тис. євро. Готівкою він має 14 тис. грн, 10 тис. доларів США, 55 тис. євро, 1,9 тис. канадських доларів, 96 тис. японських єн, 4,5 тис. фунтів стерлінгів і 300 австралійських доларів. Активи міністра у дорогоцінних металах становлять 200 тис. грн.

Згідно з декларацією, у Авакова є дві квартири у Харкові площею 657,9 і 70,9 кв. м, квартира на 55 кв. м у місті Чугуєв (Харківська область), земельна ділянка площею 1,2 тис. кв. м у Харківській області. У Києві міністр орендує номер у готелі.

Очільник МВС вказав у декларації численні твори мистецтва, антикварні речі, марки, друковані видання, старовинні монети, колекції зброї та вин, годинники, меблі. Значна частина рухомого майна записана у декларації на дружину Авакова, зокрема, це ювелірні вироби і шуби з натурального хутра. Дружина отримала за минулий рік 3 млн 214 тис. грн заробітної плати за основним місцем роботи та близько 1,4 млн грн за сумісництвом, а також понад 1,6 млн грн процентів від вкладів в «Ощадбанку».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua