ПриватБанк продовжує видачу «теплих кредитів» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк продовжує видачу «теплих кредитів»

30.03.2019, 21:00Особисті фінанси
14097
ПриватБанк продовжує кредитування за програмою «Теплі кредити» для ОСББ та ЖБК.
Як повідомив заступник голови правління банку Олег Сергєєв, сьогодні ПриватБанк і Держенергоефективності уклали договір про запуск «теплих кредитів» в 2019 році.
В рамках програми об’єднання власників житла та житлові кооперативи зможуть отримати кредит до 3 млн грн за спрощеною процедурою, а термін погашення пільгових позик становить до семи років.
«Для ОСББ передбачено державну компенсацію до 40% на утеплення будинків, а в разі проживання в будинку отримувачів субсидій компенсація може зрости до 70%», – нагадав Олег Сергєєв.
У ПриватБанку нагадали, що за умовами програми ОСББ отримують з держбюджету відшкодування від 40% до 70% частини суми «теплого кредиту». Додаткові компенсації надає місцева влада. На сьогодні діють 72 місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» для ОСББ.

Мої Fiнанси:

  • Які товари можна купити за допомогою теплого кредиту: теплоізоляційні матеріали, твердопаливні котли, економні лампи, сонячні панелі, металопластикові вікна та двері.
  • Документи для оформлення «теплого кредиту»: паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи за останні 6 місяців, чек-фактура з магазину, який продає товар, накладна на отримання товару, акт виконаних робіт (якщо проводилося встановлення металопластикових вікон або дверей, утеплення фасаду і т. п.).
За матеріалами: Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас