Німеччина надасть фінансову підтримку Україні на 5,8 млн євро


Німеччина надасть фінансову підтримку Україні на 5,8 млн євро

Федеральний уряд Німеччини надасть фінансову підтримку гуманітарним проектам Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні в 2019 році на суму EUR5,8 млн.

Про це повідомляє посольство ФРН в Україні.

Згідно з повідомленням прес-служби посольства в понеділок, в 2019 році на гуманітарні проекти МКЧХ в Україні урядом ФРН передбачено EUR4 млн і планується додатково виділити EUR1,8 млн.

Таким чином, сукупне фінансування Німеччиною проектів і заходів МКЧХ в Україні в 2016-2019 роках перевищує EUR30 млн.

У німецькому посольстві нагадали, що Німеччина фінансово підтримує численні гуманітарні заходи в рамках проекту “МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв’язки в Україні”.

Вони охоплюють медичну допомогу, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров’я, профілактичні заходи, забезпечення населення продуктами харчування і гігієни, водопостачання, підготовку медичних кадрів, пошук зниклих безвісти, відвідування затриманих, інформаційні заходи про небезпеку мін та боєприпасів тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua