0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У США почали випробування швидкісного вертольота, розробленого компаніями Sikorsky та Boeing


У США почали випробування швидкісного вертольота, розробленого компаніями Sikorsky та Boeing

Бойовий вертоліт-прообраз наступного покоління DEFIANT, розроблений конструкторами американських компаній Sikorsky, Lockheed Martin і Boeing, зробив в четвер перший випробувальний політ над полігоном в Уест-Палм-Біч (штат Флорида).

Про це йдеться в спільному повідомленні трьох компаній, розміщеному на сайті Boeing.

“Ясно те, що вертоліт DEFIANT завдяки своїми експлуатаційними якостями, швидкості і маневреності реально змінить правила гри на полі бою. Ми чекаємо можливості продемонструвати чудові якості цього зразка повітряної техніки Армії США (сухопутним військам)”, — зазначив віце-президент дочірньої компанії Boeing Vertical Lift Девід Куперсмит.

Він уточнив, що у нової машини є два коаксіальних гвинта і унікальну конструкцію хвостової частини. Дана особливість являє собою “ривок вперед” в американських технологіях, призначених для збільшення швидкості і дальності польоту без дозаправки вертольотів військового зразка, додав Куперсмит.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування