0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Volkswagen T-Roc готовий зламати найдавніший з автомобільних стереотипів


Volkswagen T-Roc готовий зламати найдавніший з автомобільних стереотипів

Кросовери з відкидним верхом не особливо популярні на автомобільному ринку, але, T-Roc від Volkswagen готовий спростувати це твердження. Рідко цей кабріолет попадався на камери. Але, як тільки це сталося, всі погляди спрямувалися в його бік. Цього разу дія відбувається в засніженій Швеції, де автомобіль проходить випробування холодом. Більше того: нам здається, що цією моделлю зацікавляться інженери, тому що покупці T-Roc, скоріше за все, захочуть їздити на ньому цілий рік безперервно. Зазвичай це проблематично для автомобілів з відкидним верхом – але не в цьому випадку.

Останній раз T-Roc потрапляв в поле зору камер в січні. Відтоді мало що змінилося. Принаймні, номерна панель і зчіпний пристрій – ті ж. Цього разу сонце світить яскравіше, а значить, ми можемо краще розгледіти дрібні деталі. Наприклад, дуже висока поясна лінія T-Roc. На традиційному кросовері це виглядає нормально, але тут – трохи громіздко. Чесно кажучи, нам не терпиться вже повністю дослідити T-Roc від верху до низу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування