У фіскальній службі нагадали, кому треба сплатити податки


У фіскальній службі нагадали, кому треба сплатити податки

Якщо ви припинили підприємницьку діяльність фізичної особи – підприємця, то потрібно подати декларацію про майновий стан і доходи.

Про це нагадує Фіскальна служба в своєму повідомленні на сайті.

“Фізичні особи – підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування), стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням, повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за останній базовий податковий (звітний) період, в якій відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності”, – йдеться в повідомленні.

У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Також у Фіскальній службі нагадують, що якщо ви викладач, що надає послуги репетиторства (не фізична особа-підприємць), то потрібно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік таким викладачам-репетиторам слід подати до 2 травня 2019 року за місцем податкової адреси.

Мої Finance.ua.

  • Доходи від репетиторства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18%.
  • Також із вказаних доходів відраховується військовий збір за ставкою 1,5%.
  • Термін сплати – до 1 серпня 2019 року.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua