Deutsche Bank опустився на четверте місце серед інвестиційних банків у Європі


Deutsche Bank опустився на четверте місце серед інвестиційних банків у Європі

Як випливає з рейтингу інвестиційних банків, що регулярно публікується британською аналітичною компанією Coalition, німецький банк Deutsche Bank торік погіршив свої позиції в Європі, опустившись з другого рядка рейтингу на четвертий. На європейському ринку його випереджають три американські банки – JPMorgan, який посів перше місце, а також Citigroup і Goldman Sachs, які раніше займали разом з ним другий рядок рейтингу.

Погіршення позицій Deutsche Bank в рейтингу – ще одна ознака того, що банк останнім часом переживає складнощі.

Минулого року Deutsche Bank разом з датським Danske Bank опинився в центрі скандалу: стало відомо, що естонський підрозділ датського банку провів підозрілі транзакції на €200 млрд, а Deutsche Bank, який був його кореспондентським банком, проводив ці операції без додаткових перевірок. Банк перевіряють і в зв’язку з масштабним розслідуванням владою Німеччини податкових махінацій за так званими схемами cum-ex, а в листопаді його офіси обшукували в рамках розслідування про відмивання грошей через офшорні компанії. Все це позначається і на фінансових результатах банку. Нещодавно німецьке Об’єднання з захисту власників цінних паперів включило Deutsche Bank до топ-10 компаній-«нищівників капіталу», бо за рік його акції впали на 55,7%.

Що стосується загальносвітового рейтингу Coalition, тут до топ-5 увійшли виключно американські банки: JPMorgan, Goldman Sachs, Citi, Morgan Stanley і Bank of America. Deutsche Bank посідає шосту сходинку, продовжуючи випереджати інших європейських гравців цієї сфери.

При складанні рейтингу Coalition враховує кілька параметрів, серед яких виручка в сфері цінних паперів з фіксованих доходом, акції, позиція на ринках позикового капіталу, злиття і поглинання банку та ін. «2018-й був поганим роком для багатьох інвестиційних банків.

Перш за все погано йшов бізнес в сфері кредитування, валют і сировинних ринків. Але навіть в сфері акцій розвиток мало тішив», – відзначає глава підрозділу Coalition з досліджень і аналітики Джордж Кузнєцов. На його думку, негативні умови будуть позначатися і в нинішньому році, тож вони очікують складного 2019 року для цієї сфери.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua