0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Штат Нью-Мексико зобов’язався перейти на електроенергію з відновлюваних джерел до 2045 року


Штат Нью-Мексико зобов’язався перейти на електроенергію з відновлюваних джерел до 2045 року

Законодавчий орган американського штату Нью-Мексико прийняв закон SB489 (Energy Transition Act), згідно з яким штат повинен перейти на використання виключно чистої, безвуглецевої електроенергії до 2045 року.

Закон також передбачає, що частка ВДЕ в постачанні електроенергії штату повинна досягти 80% до 2040 року. Документ ще має підписати губернатор штату, яка схвалює цей крок, тому в даному випадку це формальність. Нью-Мексико приєднався до штатів Каліфорнія і Гаваї, які мають намір завершити свою енергетичну трансформацію також до 2045 року.

При цьому Каліфорнія, як і Нью-Мексико, переходить на «безвуглецеву» електроенергію, що теоретично залишає простір для атомної енергетики, а ось Гаваї мають намір використовувати тільки ВДЕ.

Подібні закони розглядають й інші штати, зокрема губернатор Мінесоти Тім Уолц оголосив про план переходу штату на 100% безвуглецевої електроенергії.

Один з найамбітніших законів про чисту енергію в США на даний момент може належати Вашингтону. Закон про чисту енергію в окрузі Колумбія вимагає 100 відсотків електроенергії, що надходить з відновлюваних джерел енергії до 2032 року. Потреби в електриці мають задовольнятися завдяки сонячній енергії. Крім того, акт вимагає, щоб всі міські транспортні засоби мали нульові викиди до 2045 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування