"Північний потік - 2" не зупиниться: в Німеччині відреагували на резолюцію ЄС


"Північний потік - 2" не зупиниться: в Німеччині відреагували на резолюцію ЄС

Резолюція Європарламенту проти “Північного потоку – 2” не зможе зупинити проект.

Про це заявив глава правління найбільшої німецької газової і нафтової компанії Wintershall, що бере участь у проекті, Маріо Мерен.

“Це вже не перша резолюція. Вона не зможе зупинити проект. Мені цікаво, що з кожним голосуванням більшість дедалі змешується”, – заявив Мерен.

Член правління німецької компанії Тіло Віланд уточнив, що зміни Газової директиви стосуються німецьких морських ділянок “Північного потоку – 2”. Тому для впровадження нововведень будуть потрібні зміни в законодавстві Німеччини.

“У травні рада Євросоюзу має ухвалити рішення, а потім ще дев’ять місяців у нас буде до остаточної імплементації в національне право. Це не матиме наслідків, поки мова йде про правила доступу. Для нас як для фінансового інвестора ніяких наслідків немає, будівництво трубопроводу продовжиться, понад дві третини вже прокладено, і ми вважаємо, що до кінця року перший газ може піти по трубопроводу”, – підкреслив Віланд.

Нагадаємо, в лютому-2019 на Мюнхенській конференції канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що, незважаючи на проблеми, які створює Росія для всього світу, її ізоляція не є допустимою, а будівництво “Північного потоку – 2” дуже важливе для Німеччини.

Втім, повної єдності з “Північним потоком – 2” в Європі поки немає. На додачу до невдоволення проектом з боку Польщі та Балтійських країн, нещодавно стало відомо, що Данія може уповільнити будівництво “Північного потоку – 2”. У разі, якщо Копенгаген заборонить прокладати трубопровід через територіальні води Данії, здійснення проекту стане дорожчим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua