0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Vodafone інвестував у швидкісний інтернет понад 21 мільярд


Vodafone інвестував у швидкісний інтернет понад 21 мільярд

Загальні інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2018 роках досягли рекордного на ринку показника в 21,6 мільярда гривень.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

На сьогоднішній день Vodafone встановив понад 5 тисяч базових станцій 4G. Вони забезпечують покриття для понад 45% жителів країни.

Зазначається, що компанія повністю модернізувала обладнання радіо частини, “не тільки замінивши існуючі антени на обладнання з підтримкою 3G і 4G, а й встановила додаткові базові станції для забезпечення надійного покриття”.

Модернізовані й не менш важливі мережеві елементи: ядро ​​мережі, комутаційне обладнання, транспортна мережа, indoor-рішення.

“Це дозволило забезпечити достатні потужності і пропускну здатність мережі, щоб клієнти могли використовувати великі обсяги мобільного інтернету на стабільно високій швидкості”, — зазначили у компанії.

У Vodafone також зазначили, що абоненти компанії за результатами 2018 року “виявилися найбільш активними інтернет-користувачами”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування