0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кабмін визначив чотири завдання для Коболєва


Кабмін визначив чотири завдання для Коболєва

Уряд продовжив строк повноважень Андрія Коболєва на посаді голови правління НАК “Нафтогаз України” за умови, якщо той, зокрема, доб’ється виокремлення газотранспортної системи в окрему компанію, збільшення видобутку українського газу та створення необхідних передумов для транзиту газу до ЄС.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів № 161-р від 20 березня 2019 року.

“Основними очікуваними показниками роботи голови правління акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” є забезпечення:

  • реалізації Компанією (її дочірніми підприємствами) до 1 січня 2020 р. відокремлення діяльності з транспортування природного газу відповідно до моделі, обраної згідно з пунктом 2 постанови Кабінету міністрів України від 1 липня 2016 р. №496… у спосіб, визначений Кабінетом міністрів України;
  • видобутку Компанією (її дочірніми підприємствами) до 1 січня 2020 р. не менш як 18,2 млрд кубометрів природного газу, а також реалізації в межах повноважень інших очікуваних результатів діяльності Компанії;
  • транзиту природного газу через українську газотранспортну систему до держав — членів Європейського Союзу після 1 січня 2020 р.;
  • подання проекту фінансового плану Компанії на 2019 рік, який, зокрема, відповідатиме вимогам Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», – йдеться у документі.

У розпорядженні зазначається, що невиконання (неналежне виконання) основних очікуваних показників роботи голови правління Компанії є підставою для прийняття рішення про дострокове припинення його повноважень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування