У Дрогобичі впровадили запис до шкіл на блокчейні


У Дрогобичі впровадили запис до шкіл на блокчейні

Дрогобицька міська рада запустила в публічне тестування запис до середніх навчальних закладів міста на основі технології Blockchain.

Про це розповів керівник проекту Станіслав Гайдер.

Відтепер усі заявки батьків про запис до навчальних закладів вноситимуться до бази даних, захищеної від фальсифікації.

“Всі заяви в перші класи, які представлені станом на березень, вже внесені, а подальші заяви батьки можуть вносити і перевіряти самостійно. У квітні плануємо впровадити таку ​​саму базу по дитячих садках, саме зараз відбувається тестування системи”, – заявив Гайдер.

“Технологія Blockchain – це повністю прозорі процеси в освіті. Також система побудована так, що надійно захищає персональні дані заявника і дитини. Ми відновлюємо довіру до місцевого самоврядування, оскільки з цією системою ми ліквідуємо корупційні ризики: директор школи надає освітні послуги, а не приймає рішення, хто потрапить в клас, а хто – ні”, – пояснив Гайдер.

Раніше виконком Дрогобицької міської ради ухвалив рішення про переведення запису до навчальних закладів на базі технології Blockchain.

Зараз відділ інформаційних технологій та аналізу виконкому розробляє дорожню карту використання технології Blockchain і в інших сферах міста, які перебувають у віданні місцевого самоврядування. Зокрема, мова йде про переведення реєстрації заяв на отримання земельних ділянок на Blockchain, реєстр комунального майна, договорів та ін..

Дрогобицька міська рада готова і надалі ділитися своїми напрацюваннями і з іншими місцевими радами, і вже кілька років консультує колег з впровадження сервісів, що працюють в екосистемі Дрогобич – Smart City.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua