55% всіх іноземних студентів у Польщі - українці (дослідження)


55% всіх іноземних студентів у Польщі - українці (дослідження)

Серед усіх іноземних студентів у Польщі більше половини – 55% становлять українці. Крім того, серед громадян України, які зараз перебувають у Польщі, 56% – це чоловіки, а 44% – жінки.

Про це йдеться в дослідженні компанії Selectivv.

Читайте також: Польща перевірить українських студентів – «липових» видворять з країни

Згідно з дослідженням, Варшава, Вроцлав, Краків, Познань, Тримісто (Гданськ, Гдиня, Сопот), Люблін, Катовіце і Верхньосилезький Регіон – це місця найбільшого зосередження українців у Польщі. Водночас українці становлять 55 відсотків від усіх іноземних студентів, другою найбільшою групою є студенти з Білорусі – 8 відсотків.

У дослідженні також наголошується, що зараз в Польщі перебуває 56 відсотків чоловіків і 44 відсотки жінок. Чоловіки переважають у містах з населенням до 100 000 жителів і в менших населених пунктах, де вони складають 53 відсотки громадян України. Водночас у великих містах ситуація протилежна – більшість серед громадян України там становлять жінки – 53 відсотки і 47 відсотків чоловіків.

На думку соціологів, такий гендерний розподіл може бути пов’язаний з більшою кількістю робочих місць у сфері послуг у великих містах, що продовжує залишатися сферою діяльності жінок: в ресторанах, магазинах, косметичних салонах, в медицині, а також із зайнятістю чоловіків на фізичній роботі в менших населених пунктах – у будівництві, виробництві та рільництві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua