0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В аеропорту Гельсінкі відкрили нову сонячну електростанцію на даху терміналу


В аеропорту Гельсінкі відкрили нову сонячну електростанцію на даху терміналу

Оператор аеропорту Гельсінкі-Вантаа Finavia відкрив другу чергу сонячної електростанції на даху пасажирського терміналу.

За ідеальних умов сонячні панелі зможуть виробляти до 330 кіловат електроенергії на годину. Для порівняння, потужність першої черги сонячної електростанції, встановленої на даху терміналу влітку 2017 року, становить 126 кіловат.

Робота обох секцій дозволяє забезпечити 5% потреби терміналу в електроенергії або 1% від потреби в електриці всього аеропорту.

Іншу електроенергію аеропорт Вантаа отримує від вітряків, завдяки чому вся електрика, що використовується підприємством, надходить з поновлюваних джерел.

У 2020 році Finavia має намір розширити виробництво в Гельсінкі аеропорту сонячної електроенергії в ідеальних умовах до 750 кіловат на годину, встановивши сонячні панелі на фасаді нового паркінгу. Одержувану електрику планується використовувати для підзарядки електроавтомобілів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування