Сільгоспвиробництво цього року зросло на 3%


Сільгоспвиробництво цього року зросло на 3%

Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-лютому поточного року склало 3,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період збільшили виробництво на 7%, а господарства населення – зменшили на 1,1%. Зазначається, що сільськогосподарське виробництво в лютому 2019 року збільшилося на 3,6% в порівнянні з лютим 2018 року, а в порівнянні з січнем поточного року – скоротилося на 11,1%.

У Держстаті зазначили, що наведені дані не враховують інформацію з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Зростання сільгоспвиробництва в 2018 році, за попередніми даними Держстату, склало 7,8% в порівнянні з 2017 роком. Зокрема, сільськогосподарські підприємства збільшили виробництво на 12,1%, а господарства населення – на 2,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua