Чи є сенс вкладатися в ОВДП? (результати опитування)Все частіше можна почути про перспективи вкладення коштів в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Держава активно рекламує такий варіант інвестицій.

Серед переваг виділяють: 100% гарантію держави на придбані ОВДП; відсутність прибуткового податку на дохід, отриманий від ОВДП; можливість дострокового продажу ОВДП на вторинному ринку і т. д. При цьому основним ризиком є можливість різкого зниження вартості цінних паперів.

Ми вирішили розпитати у читачів Finance.ua, як вони ставляться до подібного роду інвестицій. Який «поріг входу» вважають оптимальним для вкладення в ОВДП і яких ризиків бояться?

Як нагадав на сторінках форуму greenozon, фізособа не може безпосередньо купувати/продавати такий інструмент, як ОВДП. Тому, з його слів, вкладення в ОВДП дійсно можуть бути вигідними, але якщо у вас є необхідний мінімум коштів. На думку greenozon, таким мінімумом є:

  • 1 000 000 гривень — якщо працювати через банки
  • 200 000 — якщо вкладатися через брокерів

Користувач з ніком zzzzzz також зауважив, що для інвестицій в ОВДП дійсно важливий мінімальний «поріг входу». Щоправда, на його думку, він може бути нижчим при роботі з банками – від 500 000 гривень. А ось якщо інвестувати через брокера, користувач рекомендує мати не менше від тих самих 200 000.

Дехто активно обговорював питання, що ж краще обрати: депозит чи ОВДП:

Інші розмірковували, до кого ж краще звертатися, якщо є бажання спробувати з ОВДП: до брокера чи банку. Ось, наприклад, доводи UX-2019.

Цікавим досвідом поділився і Sinbad777. Буде корисно для тих, хто не живе в столиці, але поглядає на інвестиції в ОВДП.

Приєднуйтесь до обговорення. Розкажіть про свій досвід з ОВДП, або запитайте про нюанс, що цікавить Вас, у форумчан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua