Німеччина запускає аукціон на будівництво мобільної мережі 5G


Німеччина запускає аукціон на будівництво мобільної мережі 5G

Берлін починає аукціон для будівництва надшвидкої мобільної мережі 5G на тлі розбіжностей із США, пов’язаних з китайським виробником телекомунікаційного обладнання Huawei.

Федеральне мережеве агентство Німеччини (BNA) запускає аукціон у вівторок в Майнці.

Читайте також: У США запускають 5G у двох містах

“Незалежно від того, чи буде постачальник зі Швеції або Китаю, компанії повинні відповідати сертифікаційним вимогам і перевіркам безпеки”, – заявив журналістам голова Федерального мережевого агентства Йохен Хоманн.

Остання версія вимог аукціону передбачає зобов’язання переможців забезпечити до 2022 року мінімальну швидкість передачі даних 100 Мбіт/с в зоні радіопокриття, що охоплює 98% домогосподарств на території всіх 16 федеральних земель Німеччини, всі федеральні автомобільні дороги та основні залізничні колії.

Зараз у країні працюють чотири оператори, серед яких три основні провайдери мобільного зв’язку Німеччини D eutsche Telekom, Vodafone і Telefonica Germany (O2), а також United Internet (1&1), німецька компанія, що спеціалізується на інтернет-послугах.

Китайська фірма Huawei не є одним з учасників торгів, але надає чотирьом німецьким компаніям необхідне обладнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua