0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Криптовалютний стартап Civic випустив автомат для продажу пива


Криптовалютний стартап Civic випустив автомат для продажу пива

На своєму стенді на щорічному фестивалі SXSW в Остіні, штат Техас, стартап Civic, який представляє глобальну систему ідентифікації персональних даних, продемонстрував три торгові автомати, що продають місцеві продукти – пиво Shiner Bock і Austin Amber.

Це було тестуванням продукту, який Civic планує офіційно представити в кінці року: автомати вартістю 15 000 доларів США, який може підтвердити вік покупця і прийняти криптовалютний платіж.

«Ми об’єднуємо особу і платіж в одну транзакцію», – розповів представник Civic Тітус Капілнеан (Titus Capilnean).

З моменту відкриття бізнесу Капілнеан підрахував, що автомати продавали близько 150 пляшок пива на день, загальною вартістю 100 000 CVC – або 7600 доларів США. За словами Капілнеана, вартість пляшки пива становить 200 CVC або 12 доларів. Власники iPhone, які завантажили додаток Civic Pay і підтвердили свою особу, отримали достатньо CVC, щоб купити одну пляшку. Потім потрібно було скористатися QR-кодом, який сканувався за допомогою програми, і оплата здійснювалася автоматично.

Хоча всі транзакції, що виконуються через додаток, розраховуються в криптовалюті, ідея полягає в тому, що покупці можуть користуватися криптою так само легко, як і фіатними грошима. Civic вперше продемонстрував свою здатність перевіряти вік, організувавши продаж пива Anheuser-Busch на блокчейн-конференції Consensus 2018, але цього року стартап збільшив функціональність свого автомата за допомогою мобільного додатку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування