Міжбанк: тиждень обіцяє бути спекотним


Міжбанк: тиждень обіцяє бути спекотним

Цього понеділка загострення пристрастей на валютному ринку буде тільки наростати. З одного боку – починається найактивніший період бюджетних платежів у клієнтів і їм знадобиться гривня як для ведення господарської діяльності, так і для розрахунків з державою. Це знизить тиск на курс на міжбанку і підстрахує нацвалюту в найближчі дні.

З іншого боку – стрибки курсу останніх робочих днів минулого тижня вже сформували чіткий тренд на підвищення вартості валюти і бізнес знову почав її притримувати до останнього. Відчувається перевага клієнтського попиту над пропозицією. Висхідний тренд по долару і євро з радістю підхопили як спекулянти на торгах, так і власники обмінників, які грали весь останній час “на підвищення”. Це психологічно працює проти гривні і створює ґрунт для активного розгойдування ринку найближчим часом.

На тлі валютного ажіотажу, а також завтрашнього проведення чергового аукціону з розміщення ОВДП (як гривневих, так і валютних) – ми прогнозуємо на сьогодні зростання статистики торгів: до 400-440 млн доларів при укладенні до 510-620 угод.

Прогнозуємо на сьогодні збереження нервозності на валютному ринку з досить широким коридором по долару в межах 27,05-27,25 гривень і залежністю курсу від дій найбільших гравців і регулятора. Спроби розгойдати ринок з метою в 27,30 гривень за долар найближчим часом триватимуть.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 27,02 / 27,06
євро – 30,63 / 30,67
російський рубль – 0,4145 / 0,4153

На міжнародному валютному ринку forex валютна пара євро/долар вранці мала такі значення котирувань 1,1344 / 1,1345

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua