Audi в 2019 році готує нові моделі


Audi в 2019 році готує нові моделі

Audi в 2019 році для того, щоб подолати спад 2018 року, запропонує покупцям багато різних новинок. Серед них – нові моделі S, R, RS від Audi Sport, а також повністю електричні E-Tron Sportback і Q2 L E-Tron.
 
У 2018 році Audi скоротив поставки автомобілів дилерам на 3,5% в порівнянні з 2017 роком. Це пов’язано з тим, що німецький автогігант виявився не готовий до введення в Європі з 1 вересня 2018 року нового тесту WLTP, що визначає рівень викидів автомобілями шкідливих речовин. Тепер всі нові машини, що продаються на Старому Континенті, повинні спочатку пройти цей тест.

Подолати спад 2018 року Audi планує за рахунок випуску нових найрізноманітніших моделей. Чекайте появи електромобілів Audi E-Tron Sportback і Q2 L E-Tron. Правда, остання модель призначена тільки для Китаю.

Але нас більше цікавлять «спортивні» «Ауді». Audi Sport запропонує дев’ять версій S і чотири версії R і RS. Природно, мова йде про «гарячі» версії різних моделей.

Під позначенням «S» вже найближчим часом може з’явитися новий S8. До нього потім приєднуватися SQ8, S7 Sportback і S6 в кузові седан і універсал. Ми не дуже здивуємося, якщо побачимо в нинішньому році новий SQ3.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua