ПУМБ визнано одним з найбільш надійних банків України


ПУМБ визнано одним з найбільш надійних банків України

Надійність Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) у черговий раз підтверджується зовнішніми джерелами. Авторитетне ділове видання «Гроші», що спеціалізується на фінансовій тематиці, підготувало рейтинг надійності українських банків. Серед великих роздрібних банків (банки з активами понад 15 млрд грн і депозитним портфелем понад 1 млрд грн) ПУМБ зайняв 11 місце. Вище у рейтингу – 4 державні банки і 6 банків з іноземним капіталом.

Рейтинг складався на основі звітності банків на 01.01.2019, опублікованій на сайті НБУ. При підрахунку враховувалися: співвідношення коштів фізичних осіб до власного капіталу банку, репутація акціонерів, ставка вкладів у гривні та якість виплати вкладів (своєчасність виплат).

Рейтинг опубліковано в № 5 (380) від 14 березня 2019 року

Нагадаємо, раніше журнал «Новое время» склав рейтинг 20 найбільш надійних українських банків, у якому ПУМБ посів 7 місце.

Надійність банку ПУМБ також підтвердило незалежне агентство «Кредит-рейтинг», яке складає рейтинги надійності банківських вкладів (депозитів) в українських банках. За рівнем надійності банк ПУМБ отримав від агентства найвищу оцінку – 5 балів. Рівень 5 означає найвищу ймовірність повернення вкладів у повному обсязі в обумовлений у договорі термін.

2018 рік ПУМБ завершив з високими показниками: чистий прибуток банку за 2018 рік склав понад 2 млрд. грн. Регулятивний капітал ПУМБ за 2018 рік зріс з 3,5 млрд. грн. до 5,3 млрд. грн, а норматив миттєвої ліквідності на 1 січня 2019 року склав 69% (при нормативних 20%).

Банку довіряють 1,3 млн роздрібних та 53 тис. корпоративних клиієнтів

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua