Для фермерів створили дрон, що гавкає


Для фермерів створили дрон, що гавкає

Новозеландці пристосували дрон для роботи пастухів, повідомляється на сайті Radio New Zealand. Їх оснастили гучномовцем, на який записали собачий гавкіт та інші звуки. За словами фермерів, дрони дозволяють заощадити час, але повністю замінити пастуших собак пристрої не можуть.

Протягом декількох років дрони тестують і використовують в деяких країнах не лише в якості листонош і кур’єрів, але і для моніторингу лісів і тварин, які мешкають в них, для боротьби зі шкідниками і для огляду техніки. Безпілотники допомагають рятувати людей, які потрапили в біду, і проганяти з офісу надто завзятих співробітників. Дрони використовуються і в сільському господарстві, зокрема, для спостереження за ростом сільськогосподарських рослин. Новозеландські фермери знайшли дронам ще одне застосування.

Вони пристосували безпілотник для спостереження за стадами корів, овець і оленів. За словами фермера Джейсона Рентула, який придбав дрон в 2017 році, він використовує його тричі на тиждень і економить більше половини часу, коли збирає стадо. Якщо раніше двом пастухам з собаками потрібно було дві години, щоб зібрати стадо овець на горбистому пасовищі і привести його назад на ферму, то дрон справляється з цим за 45 хвилин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua