0 800 307 555
0 800 307 555

Автомобілі, які українці здають на утилізацію (інфографіка)


Автомобілі, які українці здають на утилізацію (інфографіка)

За 2018 рік в Україні забраковано близько 16 тисяч автомобілів з середнім віком 20 років. Найбільше було утилізовано машин марок “ВАЗ”, “ГАЗ” і “Москвич”.

Про це свідчать дані Сервісних центрів МВС, які є у відкритому доступі.

Читайте також: Імпорт авто в Україну: топ-3 країн, з яких ввезли найбільше машин

Згідно з підрахунками видання, “Жигулів” було здано на металобрухт понад три тисячі. Другим в рейтингу йде марка “ГАЗ”, яка недалеко втекла від лідера антирейтингу. На третьому місці “Москвичі” з показником в більш ніж дві тисячі авто.

Далі йдуть “ЗАЗи”, яких було утилізовано в половину менше від “Москвичів” – десь тисячу. Середній рік випуску автомобілів із Запоріжжя – 1993.

В цілому найбільше автомобілів, випущених ще за часів Радянського Союзу: крім згаданих вище, в десятці присутні: “ЗіЛ”, “УАЗ”, “МАЗ”, “КамАЗ”.

Дев’яте місце посідають вантажівки “КрАЗ”. Більшість автомобілів Кременчуцького заводу, які були утилізовані, вироблені в 1991 році.

Як не дивно, але в десятку входять автомобілі, вироблені не тільки на пострадянському просторі.

У десятку потрапив Ford, автомобілів цієї марки було списано 182 штуки. Відразу за межею іржавого Топ-10 залишилися Opel (130 шт.), Volkswagen (98 шт.), Renault (97 шт.), І Mercedes-Benz (82 шт.). Автомобілів умовно-місцевого бренду Daewoo було вибраковано 79 шт., їх середній вік становив 17 років.

“Наймолодшими” учасниками антирейтингу стали автомобілі марок Chery, TATA, FAW і “Богдан”, які в середньому мали 2007 рік випуску.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua