0 800 307 555
0 800 307 555

Спецдозволи на надра можна буде отримати лише через електронні торги - Кирилюк


Спецдозволи на надра можна буде отримати лише через електронні торги - Кирилюк

Спеціальні дозволи на користування надрами до 1 грудня 2019 року можна буде отримати лише через електронні торги.

Про це сказав т.в.о. голови Державної служби геології та надр Олег Кирилюк.

“Ми запустили систему електронних торгів. З 1 січня 2019 року по 1 грудня лише електронні торги надаватимуть можливість отримати спецдозволи. Скасовано пункти апробацій для вуглеводнів – тепер не можна буде отримати спецдозвіл на підставі геологічної оцінки. Ми відмінили плату за продовження спецдозволів, забезпечили прозорість роботи служби, спростили розпорядження геологічною інформацією”, – розповів Кирилюк.

Він зазначив, що за 2 роки Держгеонадра виконали 90% завдань плану заходів щодо реалізації концепції розвитку газовидобувної галузі до 2020 року.

“Ми удосконалили правила доступу до надр”, – підкреслив Кирилюк.

За його словами, Держгеонадра уже підготували 17 нафтогазових ділянок з прогнозованими ресурсами більш, ніж 92 млрд кубометрів газу та 16 млн тонн нафти.

“Стартова ціна лотів сягає від 5 до 500 млн грн. В рік можна видобувати від 2 до 5 млрд кубометрів газу. Перший аукціон має відбутися за тиждень, 6 березня. Виставлено 10 нафтогазових ділянок. Другий аукціон відбудеться 29 квітня. Виставлено 7 нафтогазових ділянок. На погодженні з Мінприроди ще 9 ділянок”, – додав Кирилюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua