0 800 307 555
0 800 307 555

Франція побудує в морі вітряні електростанції за підтримки уряду


Франція побудує в морі вітряні електростанції за підтримки уряду

Європейська комісія згідно з антимонопольним законодавством ЄС дозволила Франції надати державну підтримку у створенні чотирьох плавучих демонстраційних морських вітропарків.

Ці проекти сприяють розвитку відновлюваної електроенергетики, тому “відповідають правилам ЄС у сфері державної допомоги бізнесу” і “зроблять внесок у досягнення енергетичних та кліматичних цілей ЄС без надмірного спотворення конкуренції на єдиному ринку”, повідомила в понеділок прес-служба Єврокомісії.

Один проект демонстраційного плавучого вітропарку буде розташований в Атлантичному океані, а інші три – в Середземному морі.

Кожна з електростанцій матиме три-чотири турбіни сукупною потужністю 24 МВт. Турбіни будуть встановлені в морі на поплавках, пов’язані між собою і з’єднані з материком підводним кабелем.

“Метою державної підтримки є тестування різних технологічних рішень з довгостроковим завданням перевірити ці технології перед їх розгортанням у більш широкому масштабі”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua