527
Активи "Банку Форум" остаточно продали
— Фондовий ринок
Фонду гарантування вкладів фізосіб вдалося продати останній пул активів “Банку Форум”, що дозволяє завершити ліквідацію банку в найближчі місяці.
Лот був зібраний за принципом “один банк – один пул”. У нього включили всі активи “Банку Форум”, в тому числі на окупованих територіях, які не вдалося продати на індивідуальних торгах в системі “Prozorro.Продажі”.
Ці активи також не були викуплені в складі пулів, сформованих за видами активів (кредити юросіб, кредити фізосіб, нерухомість і т.д.).
Пул активів банку, що залишилися, балансовою вартістю 12,699 млрд грн був виставлений на торги за стартовою ціною в 595,58 млн грн.
В ході торгів за принципом голландського аукціону ціна могла впасти на 80% – до 119,117 млн грн.
Але ціна була зупинена за крок до фіналу: фінансова компанія “Веста” погодилася заплатити за цей пул 125,074 млн грн.
Знижка до балансової вартості становила 99%.
За матеріалами: Фінансовий клуб
Поділитися новиною
Також за темою
Apple показала новий MagSafe-акумулятор, який продовжує життя iPhone Air
Боротьба з контрабандними iPhone: що пропонує Гетманцев
«Укроборонпром» збільшив виторг до $3 млрд і потрапив у топ-50 найбільших оборонних компаній світу
68% компаній продовжують інвестувати в українські надра, попри війну — дослідження
АМКУ дозволив UPG взяти в оренду іще 75 автозаправок групи Приват
Apple виплатить $95 млн у справі про прослуховування Siri