0 800 307 555
0 800 307 555

Одеський аеропорт купив автобус за ціною літака


Одеський аеропорт купив автобус за ціною літака

Міжнародний аеропорт Одеси підписав з українською компанією “Спецтехніка+” договір на поставку пасажирського автобуса вартістю 19,08 млн. грн. Це на 1 млн. грн. більше, ніж минулого тижня вдалося виручити аеропорту “Київ” (Жуляни) за заарештований російський Boeing.

Тендер на купівлю техніки виробництва словенської компанії ТАМ одесити оголосили ще в минулому році. Вони готові були витратити на нього 19,2 млн. грн. Однак в ході торгів, в яких взяли участь дві компанії, вдалося трохи збити ціну.

Спеціалізований автобус підвищеної місткості призначений суто для підвезення пасажирів від терміналу до трапу літака. А його ключовою особливістю є розташовані з двох сторін двері. Техніку довжиною 15 м в рух приводить дизельний мотор MAN D0836 LOH41 на 250 конячок. За один раз автобус може перевезти 120 осіб з розрахунку, що на кожному квадратному метрі розмістяться четверо пасажирів. З комфортних опцій останні зможуть розраховувати тільки на кондиціонер і опалення. Гарантійний термін становить 2 роки.

Для порівняння, в середньому ціни на класичні автобуси варіюються від 4 до 10 мільйонів гривень. Наприклад, білоруський МАЗ 171075 на 122 місця обійдеться в 5,4 мільйона гривень, а нова британська Temsa 35E, що вміщає до 40 пасажирів, – майже в 9 мільйонів грн. Вживані автобуси британського і німецького виробництва можна придбати за 2-3 мільйони – мова йде про машини 2000-х років випуску.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua