Названо електромобіль, який у 2018 році найбільше продавався


Названо електромобіль, який у 2018 році найбільше продавався

За даними німецького Центру сонячної енергії і водневих досліджень у федеральній землі Баден-Вюртемберг, в 2018 році найпопулярнішим електромобілем в світі став Nissan LEAF – 363 940 проданих одиниць.

На другому місці Tesla Model S – 243 200 одиниць. На третьому китайські BAIC EC-Series – 172 850 одиниць. Ці цифри дуже схожі на ті, які раніше опублікував EV Sales Blog. Вони відрізняються, але небагато. Мабуть, різні інститути застосовують різні системи підрахунку продажів електрокарів.

LEAF вже кілька років поспіль є найбільш продаваним електромобілем у світі. Однак, в останні роки у нього з’явилося багато конкурентів.

Особливо вражає популярність і зростання продажів Model S. Тому японцям потрібно повсякчас збільшувати свої продажі, щоб залишатися лідером цього дуже перспективного сегменту автомобільного ринку.

Якщо ви мрієте придбати електромобіль і вам бракує коштів, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції щодо кредитів в Україні. Щоб допомогти вам з вибором кредиту, у нас на сайті працює спеціальний сервіс.

Підібрати кредитний продукт 🚘

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua