В Австрії зростає число приватних банкрутств


В Австрії зростає число приватних банкрутств

Реформа австрійського законодавства щодо банкрутств призвела до значного збільшення числа приватних банкрутств. За минулий рік було зареєстровано понад 11 340 випадків, що на 38,7% більше, ніж в попередньому році.

Про це повідомляє австрійське видання Kronen Zeitung з посиланням на дані агентства Creditreform.

Також в 2018 році в Австрії 5224 компанії оголосили про свою неплатоспроможність. Кожен робочий день фіксувалося 21 банкрутство. В основному про свою неплатоспроможність заявляли дрібні компанії, але було також багато великих.

До десятки відомих збанкрутілих фірм увійшли: Waagner-Biro Group, авіакомпанія Niki, девелоперська компанія Wienwert, мережа магазинів одягу Vögele, виробник двигунів Steyr Motors.

Найбільше банкрутств було у Відні – 17 на 1000 компаній. А в середньому по Австрії – 11 випадків на 1000 компаній.

Щоправда, в деяких регіонах країни число банкрутств зменшилося. Спад показали Тіроль (-9,4%), Зальцбург (-8,5%) і Каринтія (-7,3%).

Експерти з кредитних ризиків назвали найпоширеніші причини банкрутств: недбайливе ставлення до власного бізнесу, різні внутрішні і зовнішні чинники, брак оборотного капіталу. Але основним злом все ж залишається нездатність людей реально оцінювати власну фінансову ситуацію.

Довідка Finance.ua:

  • Creditreform – найбільша в Європі організація із захисту прав кредиторів. В Австрії працює з 1889 року. Налічує 4500 співробітників в 176 філіях в 22 країнах.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua