Запорізький автозавод випустив нову модель автобуса


Запорізький автозавод випустив нову модель автобуса

Запорізький автозавод випустив нову модель автобуса ЗАЗ А08, яка виготовляється в двох комплектаціях — приміський (А08А1В) і шкільний (А08А14).

Цей автобус став доповненням до моделей малого класу ЗАЗ I-VAN А07 і середнього класу ЗАЗ I-VAN А10.

Новинка схожа на свого попередника, але відрізняється дизайном передньої частини. Крім того, ЗАЗ А08 має довжину 7,76 м і повну масу 8 т. Автобус комплектується дизельним двигуном китайської компанії Weichai екологічного стандарту ЄВРО-5 об’ємом 3 л, а максимальна потужність становить 103 кВт при 3000 об/с.

Автобус зможе розвивати максимальну швидкість до 90 км/год, а заявлена витрата палива становить 17 л на 100 км Кількість місць для сидіння — 28, а загальна місткість автобуса — 43 пасажири.

Практично одночасно на автозаводі почали випуск пробної партії тракторів LS Mtron. На цьому етапі автозавод планує вивчити сам процес виробництва, а також вивчити попит на цю техніку.

У корпорації «УкрАВТО» заявили, що про створення спільного підприємства з виробником мова поки що не йде. Інших подробиць проекту наразі не розголошують.

Анонс про виробництво нових тракторів був опублікований ще восени 2017 року. Через півтора року ЗАЗ все ж таки зміг вийти на ринок тракторів з лінійкою продукції компанії LS — лідера серед виробників тракторів Південної Кореї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua