0 800 307 555
0 800 307 555

Минулого року Україна використала позик Світового банку вдвічі більше, ніж у 2017 році


Минулого року Україна використала позик Світового банку вдвічі більше, ніж у 2017 році

За минулий рік Україна використала і освоїла вдвічі більше коштів Світового банку, ніж у 2017 році.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

“Тільки спільними зусиллями ми зможемо поліпшити реалізацією спільних проектів. Для цього Мінфіном створено робочу групу під головуванням Міністра фінансів Оксани Маркарової щодо вирішення проблемних питань співпраці з міжнародними фінансовими організаціями та затверджено Концепцію співпраці з ними. Завдяки спільній роботі нам вдалося істотно поліпшити рівень вибірки. Станом на 1 лютого 2019 використання коштів позик Світового банку становить 742,31 млн дол. США, або 30,89%. У 2018 році обрано 270,78 млн дол. США, що вдвічі більше, ніж у 2017 році”, – підкреслив Юрій Гелетій.

У відомстві додали, що перегляд портфеля відбувається раз на півроку для оцінки статусу виконання проектів, після чого узгоджуються подальші кроки їх реалізації. У перегляді беруть участь представники Світового банку, фахівці лінійних міністерств – виконавців, а також фахівці Міністерства фінансів як відповідального за координацію підготовки спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів.

“Портфель Світового банку в Україні складається з 8 проектів на загальну суму позик 2,403 млрд дол. США”, – додали в міністерстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua