0 800 307 555
0 800 307 555

ЄБРР видасть 160 грантів малому і середньому бізнесу в Україні


ЄБРР видасть 160 грантів малому і середньому бізнесу в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) запланував на 2019 рік близько 160 грантових проектів для підтримки малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні.

Про це повідомила керівник напрямку МСБ в Україні ЄБРР Катерина Рігг.

Читайте також: В уряді пропонують дозволити областям брати кредити у ЄБРР і Світового банку на ремонт доріг

“Ми продовжуємо глибше йти в секторальних напрямках і працюємо більше з тренінгів, модульних курсів. Приміром, в агросекторі великий бізнес буде працювати з університетами, щоб організувати курси підвищення кваліфікації”, – сказала представник ЄБРР.

За її словами, з 2010 року кількість супроводжуваних банком консалтингових проектів для трансформації МСБ досягла тисячі, і найактивнішими стали компанії харчової промисловості та торгівлі.

За послуги міжнародних консультантів, які в середньому коштують 60 000 євро, компанія платить всього 16% від цієї суми, а решту відшкодовує ЄБРР.

Претендувати на підтримку ЄБРР можуть офіційно зареєстровані підприємства з хорошою діловою репутацією, штатом від 10 до 250 співробітників, які працюють більш ніж два років і більш ніж на 50% належать громадянам України, відзначили в банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua