396
Apple запатентувала годинник з екраном на ремінці
— Фондовий ринок
Компанія Apple вивчає можливості майбутніх технологій – на це вказує патент, в якому описується розумний годинник з екраном, вбудованим в ремінець. Він являє собою єдине ціле з основним дисплеєм пристрою, і використовується для виведення супутньої інформації. У годиннику пропонується застосовувати екрани на основі MicroLED.


Варто зазначити, що до MicroLED компанія Apple проявляє інтерес як мінімум з 2014 року, коли американська корпорація придбала стартап LuxVue. Навесні 2018 року повідомлялося, що у Apple є «секретна фабрика», де ведеться робота над дисплеями MicroLED для розумних годинників. Очевидно, що найближча версія Apple Watch буде використовувати звичний дизайн і технології.
Якщо ви хочете придбати новинку від Apple, то зручний сервіс від Finance.ua допоможе вибрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги щодо кредитних продуктів і пропонуємо найкращі варіанти:
Порівняти і замовити кредит
За матеріалами: bigmir.net
Поділитися новиною
Також за темою
У камері iPhone Air і 17 Pro виявлено дефект, що псує фотографії
Успішна приватизація: переможець аукціону сплатив 608,1 млн грн за 100% акцій «Вінницяпобутхім»
ТОП-6 найтонших смартфонів на Android (фото)
«Ковальська» вдруге програла у Верховному суді проти АМКУ
США та Китай досягли рамкової угоди щодо TikTok
НБУ радить уряду ліквідувати ПІН Банк замість передачі «Укрпошті»